Zadzwoń

Oferta pracy

Kariera | Specjalista ds. jakości / Technolog

Specjalista ds. jakości / Technolog

Piekarnia „Gwóźdź” sp. z o.o. łączy tradycję z nowoczesnością w zakresie produkcji i dystrybucji pieczywa oraz wyrobów cukierniczych

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski, ul. Powstańców Chocieszyńskich 14a

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości surowców oraz wyrobów gotowych
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
  • Optymalizacja procesu i stanowisk pracy
  • Kontrola jakościowa i ilościowa produkcji
  • Wdrażanie nowych produktów i technologii

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub ukończone studia o kierunku Technologia Żywności
  • Znajomość branży cukierniczej i/lub piekarskiej
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój zarządzanego obszaru
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Ambitną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Premie świąteczne
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na adres: kadry@piekarniagwozdz.pl

Osobiście: Grodzisk Wielkopolski, ul. Powstańców Chocieszyńskich 14a

Poprzez kontakt telefoniczny 500 194 010.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Odkryj smak prawdziwego chleba pieczonego z sercem

Produkty

Nawigacja

Adres

ul. Powstańców Chocieszyńskich 14a,
62-065 Grodzisk Wielkopolski